Listopad 2011

Změna.

27. listopadu 2011 v 10:22 | Terez |  autorka blogu
Helouu.
Jak můžete sami vidět, blog vypadá poněkud, netradičně. Celý bíly, dva články. Ano ano. Vše sem smazala a hodlám začít od znova. Tenhle blog sem založila v listopadu 2009 a v listopadu 2011 je to takové 'znovunarození'. Nechám si nejsíš od někoho udělat nějaký pěkný design, ať má moje stránka trošku úroveň.:) Také jsem ráda, že už sem vyrostla z těch trapných článků, kdy sem psala opravdu hrozně, přiznejme si to.
Doufám že moje aktivita na blogu nebude jako doposud. Budu se sem snažit chodit, přece jen mě to znovu chytá:). Budu přidávat jak články o Michaelovi, tak i o mě, popř. o nějakých jiných věcech které mě zajímají.

PS. : Prosím všecky lidi, se kterýma jsem spřátelila svůj blog aby se mi napsali pod tento článek..)) Děkuji vám.

:) Terez.

Prostě článek.

25. listopadu 2011 v 20:38 | Terez |  autorka blogu
Ale.. Dobrý den.
Docela nuda na pc. Tak mě napadá.. co můj blog? Jdu na blog.cz. Nějaké blbosti pro začátečníky, potřebují můj mail. Když se sem konečně dostanu, co nevidím? Blog o tom .. nejlepším chlapovi co kdy byl, blog s pěkným designem, plno práce. Nechce se mi to zahazovat. Možná že se vrátím k občasnému psaní článků:)

Abych vám to přiblížila. Nevím jestli tohle někdo bude číst. Každopádně kdyby se někdo takový našel, byla bych moc ráda'). Docela dlouho sem vedla tenhle blog. a zbožňuju Majkla. Pořád. Měla sem období, kdy sem Majkla neposlouchala. Ale teď.. V plné síle sem zpět. Proč by taky ne? Blogový svět je celkem sranda. Vést si blog o někom.. tak dokonalém je nejspíš pocta.

Miluju Majkla. Uctívám ho. Vzhlížím k němu jako ke svému vzoru. Já to vím že se opakuji už po sté, každý fanoušek tohle nejmíň dvacetkrát vypustil z úst. Ale já ho prostě miluju. Jeho talent, jeho skromnost, jeho láska, jeho všecko. Michael tu s námi byl víc jak 50 let. Tak strašně málo! Nesnáším toho kokota co ho zabil. Ani jeho jméno se mi sem psát nechce. Přesto ale Michael za těch 51 let dělal nemožné. Jeho pohyby, jeko písničky,.. Na tu dobu absolutně nepředstavitelné. Jeho láska ke všem lidem, ale njvíce k dětem.. Michael měl tři hodiny před koncertem a jel do děstkého domova rozdat dárky! Kdo by to dneska udělala?! No nikdo! Každému jde jen o prachy! Nikdo nemá v sobě tolik mateřského pudu, tolik ochoty aby něco takového udělal, natož aby ho to napadlo.. Tohle prostě dělal jen on. A nikdo jiný už to nikdy dělat nebude.

Sakra Majkle.! Jak moc nám tady chybíš. Ani představit si to nedokážeš! Kdybys tak byl ještě mezi živými.. Každý den bys mohl pokračovat v šíření něčeho krásného po celém světě.. Hned bych měla lepší den.. Ale neboj, my, tví fanoušci, na tebe NIKDY nezapomene. Víme cos udělal, o co ses snažil, cos dokázal. Vážíme si toho a vážíme si tebe. Milujeme Tě.

Michaeli, odpočívej v pokoji. Alespoň ten posmrtný život si užij bez jakýchkoli nenávistných lidí.